Karrier/állásajánlatok

Folyamatosan keresünk minősített szakembereket és kisegítő munkaerőt

  • Minősített hegesztő
  • Vezető szerelő
  • Hegesztési szakember
  • Lakatos
  • Csőszerelő lakatos
  • Előkészítő
  • Előkészítő (ISO előírások szerint)
  • Tervező ipari csővezetékek építéséhez
  • Építésvezető nyelvtudással

Az Ön feladatai:

Hegesztési munkák az általános csővezeték-építésben, vegyipari és petrolkémiai létesítményekben és erőművekben. Különböző névleges átmérőjű és falvastagságú csővezetékek röntgenbiztos hegesztése MAG/WIG/ eljárással. Tartók, lemezek és egyéb szerkezeti egységek villamos kombinált hegesztése, a hegesztendő munkadarab előkészítése (pl. fűzés, marás, köszörülés), javítási munkák, szükség esetén előkészítő és lakatosmunkák is.

A munkavégzés általában a munkatársakkal együtt, kisebb vagy nagyobb munkacsoportokban történik.

Amit keres – Amit ajánlunk:

  • Fix alkalmazás
  • Költségek és utazási költségek térítése
  • Tartós foglalkoztatás
  • Munkavégzés bel- és külföldön
  • Átlagon felüli bérezés

Az állás akkor megfelelő Önnek, ha Ön

  • Hegesztő képesítést szerzett, vagy hegesztési továbbképzést teljesített
  • Megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Nehéz körülmények között, különböző helyzetekben is röntgenbiztosan hegeszt
  • érvényes hegesztő vizsgákkal rendelkezik vagy rendelkezett
  • Megfelelő készséggel rendelkezik szerelési munkákhoz
  • B kategóriás jogosítvánnyal és személygépkocsival rendelkezik
  • Megbízható, és igényes a saját munkavégzésére
  • Rendkívül lelkiismeretes

Felkeltettük az érdeklődését?

Akkor küldje le pályázati dokumentumait e-mailben vagy postán.

Ha kérdései vannak, telefonon is készséggel állunk rendelkezésére.